taraskazkar (taraskazkar) wrote,
taraskazkar
taraskazkar

Об’єднані Яйця. Акти 2й і 3й.

   Без паралелей в нашому світі не обійтися і я припускаю що деякі персонажі цієї історії можуть здатися вам знайомими та взнаваними, тому в першу чергу наголошую, що текст під спойлером є повністю вигаданим, як і всі його персонажі, а будь які співпадіня з реальністю випадковими.

   Зважаючи, що все написане є продуктом авторського права та захищене українськім і міжнародним законодавством, автор забороняє без особистого, письмового дозволу копіюваня, цитуваня, переклад на будь які мови, тексту або його частин.

    Початок: http://taraskazkar.livejournal.com/1490.html


Акт другий.

    Кліторша стоїть посеред великої, порожньої, напівтемної, тихої зали, з парчовими стінами, килимами на підлозі, дерев'яною стелею, без вікон і взагалі без меблів. Стіна біля входу містить комин, що горить і потріскує, даючи тепло і примарне освітленя. Дальня половина приміщеня ще темніша. Лише коли очі звикають до слабкого світла, Кліторша помічає, що в тій частині зали підлога підіймається на чотири сходинки, створюючи зверхній рівень і на тому підвищені встановлене масивне крісло. А в кріслі сидить лисий, кремезний, старий, але ще міцний чоловік, з владним, благородним, пошматованим глибокими морщинами лицем.

Перший Член: Підійди. Досить, ближче не треба.
Кліторша (поважливо уклонивши голову): Як скажете. Воля Ваша.
Перший Член: Добре. Тоді слухай мою волю і роби що скажу.
Кліторша (з придихом): Так, мій володарю.
Перший Член (уважно дивлячись на Кліторшу): Є для тебе, моя люба, складне, важливе і дуже відповідальне завданя. Без права на помилку, без дозволу здаватися. Та я не впевнений що ти витримаєш, моя дівчинко.
Кліторша (з жаром): Я все зроблю! Я з усім впораюсь! Я готова на все! Тільки скажіть що від мене треба і я все зроблю. Всевсе! Я вас не підведу. Благаю, оберіть мене і я буду гарною дівчинкою.
Перший Член (схвально): Молодець. Якщо зробиш все що тобі накажуть, то винагорода буде достойна тебе. Ти увійдеш в історію, як перша леді, першої країни світу. Найславніша з жінок.
Кліторша (благально): Я зроблю все що накажете.
Перший Член: Поки слухай. Твій колишній чоловік, Довбойоб, гарний мужик, але, на превеликий жаль, довбойоб. Якби не звитяги його славних пращурів, він заплатив би за свою помилку кров’ю, але ти ж напевно знаєш хто його батьки?
Кліторша (здивовано): Так, звісно, я добре знаю батьків Довбойоба, проте не розумію, що в них такого особливого, що Ви про них так шанобливо говорите.
Перший Член: Значить він тобі нічого не казав? Хм. Я маю на увазі не сімейство Довбойобів, а його справжніх, біологічних батьків……. Бачу ти здивована. Поясню. Він син Правиці, одного з наймогутніших людей нашої організації. Це наша плата за владу і силу – ми не можемо самі ростити власних дітей, щоб нас не викрили і ми не стали вразливими. Такі правила, бо безпека перш за все. Проте ми постійно слідкуємо за своїми нащадками, влаштовуємо житя, турбуємось про освіту, робимо вам блискучі кар’єри. Більш того, ми, непоміченими, знайомимо вас між собою, закохуємо і підштовхуємо до, так би мовити, династичних шлюбів. Розумієш?
Кліторша(приголомшено): То, то, то я теж? То мої батьки теж, того… не справжні?
Перший Член: От молодець. Ти швидко все розумієш. Зажди. Чекай. Не питай, поки, хто вони. Свого часу про все дізнаєшся, та цей час ще не настав. Лише пам’ятай, що твій батько дуже, дуже-дуже, могутній і поважний чоловік серед нас.
Кліторша: Тоді кажіть що робити. Я готова. І цілковито Вам довіряю.
Перший Член: Отже слухай уважно. Тобі доведеться виправити помилки твого колишнього і отримати пробаченя всієї країни. Через нього Об’єднані Яйця понесли найбільші репутаційні втрати за всю свою історію. І річ не в тім, що він дав посмоктати якійсь там бабі, це якраз то й не страшно, й не ганебно, і навіть для тебе то не таке вже й горе. Справа в тім що він виставив мене, всіх нас, всю країну, від першого до останього громадянина, клоунами!!! Його батько дуже прохав проявити милосердя і я знайшов в собі сили визнати що то була моя помилка, і мені нести левову частку відповідальності за неї. Проте зрозумій, що саме його помилці ти завдячуєш своєму шансу. Тому й розгрібати те лайно що він наробив будемо ми з тобою. Після нашої зустрічі твоя кар’єра стрімко піде вгору. Будуть важливі посади, завданя і зустрічі. Професійна команда буде робити за тебе всю роботу в тіні, а на видноті будеш лише ти. Якщо впораєшся, то на наступних виборах станеш кандидатом у президенти від партії Смоктунів, а з партією Їбунів ми домовимось і вони виставлять у суперники тобі якогось уйобка, котрого не складно перемогти. Тебе підтримає вся країна, зірки, преса, тб, корпорації, геть усі, повір, самі ж Їбуни будуть за тебе агітувати, включаючи навіть твого суперника. Тільки не згуби свій шанс і зроби все що тобі накаже мій помічник та твій політтехнолог Мозгойоб. Зрозуміла?
Кліторша (з сяючими очима): Так. Так. Я все зроблю добре. Я буду слухняною.
Перший Член: Буде важко. І гидко. Але такі правила гри. Перед тим як проводити передвиборчу кампанію, тобі потрібно буде заручитись надійною підтримкою всіх сенаторів, конгресменів, суддів, прокурорів, журналістів, корпоративних босів, голів кланів та громадських лідерів. І навіть всієї партії Їбунів. Тотальною підтримкою нації, бо лише так жінка зможе стати президентом наймогутнішої країни на планеті. Об’єднані Яйця, та загалом і весь світ, влаштовані так, моя мила, що можновладці не вірять простим обіцянкам, а письмові давати не прийнято, тому люди довіряють тільки тим, над ким мають владу наказувати і силу знищити, оскільки чоловічі шляхи здобути довіру тобі не підходять, то вибір буде невеликий. На жаль у жінки є лише один спосіб отримати бажане, проте дуже дієвий і недосяжний для твого конкурента. Розумієш про що я? Ти ж доросла дівчинка?
Кліторша (трохи зніяковіло): Ви маєте на увазі … секс?
Перший Член: Дуже не переймайся мила, ніхто з тебе не збирається робити повію, скажу більше, Мозгойоб взагалі заборонить тобі знімати труси в присутності чоловіків і трахатися будь з ким. Натомість тобі доведеться відсмоктати у всіх, хто має хоч якусь реальну владу в Об’єднаних Яйцях. Ти не оминеш жодного своєю увагою. Не бійся. Ніхто тебе не здасть і в пресу це не потрапить ні в якому разі. Всі знають правила, окрім хіба що довбаних стажерок, а твоя служба безпеки подбає про відсутність слідів і свідків. Нічого не бійся дівчинко, ти під захистом наймогутніших людей планети. То як? Згода?
Кліторша (не вагаючись): Я готова на все заради країни! Мені почати прямо зараз? З Вас Перший Член?
Перший Член (усміхаючись): Похвальна рішучість. Та й пропозиція приємна. Але не треба. Поміж нами таке не практикується. Ще встигнеш насмоктатися. Тепер іди.

    Акт третій

    У великому кабінеті, прикрашеному прапором Об’єднаних Яєць, на якому зображені смугасті біло-червоні труси і п’ятдесят одне яйце, та емблемою секретаріату яйцьбезпеки, за величезним столом, у масивному шкіряному кріслі сидить Кліторша й уважно слухає кремезного чоловіка, що зовнішністю і манерами схожий на боса мафії. Він комфортно розвалився у кріслі напроти, дуже широко розставивши коліна, однією рукою граючись з перснем на іншій.

Кліторша (зі страхом): Кажи вже, Мозгойобе, не тягни, що Він відповів.
Мозгойоб: Перший Член дуже тобою невдоволений. Дуже.
Кліторша (з відчаєм): Але ж серед тих документів не було жодного дійсно важливого та секретного.
Мозгойоб: Та ти мабуть жартуєш! Абсолютно все в яйцьбезпеці важливе і секретне, і хто, як не ти, секретар цієї самої безпеки, повинна розуміти і турбуватись про безпеку Об’єднаних Яєць. А в тебе хакери Підораші вкрали, з домашнього, блять, комп’ютера, понад півмільйона секретних документів. Ти взагалі хоч розумієш всю глобальність і ганебність своєї помилки?! А як ти підставила Першого Члена! А як ти ускладнила моє завданя?! Тепер навіть стоїть питаня чи варто тебе висувати кандидатом від Смоктунів!
Кліторша (застогнавши): Що ж тепер робити?
Мозгойоб: Та все те ж, що ти й робиш усі остані роки. Смоктати. Ти ж у партії Смоктунів, як не як.
Кліторша: У кого тепер?
Мозгойоб: Спочатку у верховного судді, Членоголового, щоб не відкривав справу. Потім у директора фбр, Яйценюху, щоб згорнув розслідуваня. За ним, на тебе чекає генпрокурор Жопорвач, а тоді ще у ціла зграя журналюг, що прознали що цей випадок.
Кліторша: застогнала.
Мозгойоб (з посмішкою): Та це я ще не дійшов до огидної частини списку.
Кліторша (стурбовано): Огидної?
Мозгойоб (ледве стримуючи веселощі): А потім, ти полетиш на перемовини з керівництвом Підораші, та будеш благати їх не продавати ті документи лідеру Жовтожопих, Сунь Хуаню. І вблагаєш! І добряче відсмокчеш у їхнього президента Хуйнюшки, прем’єра Дзюрчика та міністра закордоних справ Конячої Залупи. От така тебе чекає геополітично-еротична пригода.
Кліторша (розгублено): Але ж як так? Вони наші вороги, а я … а як же потім?...
Мозгойоб: З чого ти взяла що вони наші вороги? Хто тобі сказав таку маячню?! Вони наші партнери і просто роблять для нас брудну роботу. Ти хоч коли-небудь грала у покер?
Кліторша: Нічого не розумію. Але я все зроблю як накажеш. А до чого тут покер?
Мозгойоб: Та не переймайся. Ні до чого. То я так сказав. Поспіши. У тебе багато справ і зробити їх треба швидко й добре. Якщо виправиш свою недбалість Перший Член обіцяв тебе не карати і діяти далі згідно домовленості, крім того він виділить на твою передвиборчу кампанію десять мільярдів. Тож постарайся і все владнай як найшвидше.
Кліторша: Скажіть Йому, що я все виправлю. Я все виправлю! Я обіцяю.

Мозгойоб: Скажу, скажу. То я піду, прямо зараз, і так йому й скажу. А ти бігом до справ, часу обмаль. І ще, трохи не забув за цією неприємністю, скоро тебе почнуть фотографувати для кампанії, так що посміхайся як тільки можна ширше, щоб аж щелепи тріщали і виборці могли побачити твої корінні зуби. Зрозуміла? Якомога ширше!
Кліторша: Я зрозуміла. Я все зроблю як скажете!

    Вже виходячи з кабінету та полишаючи стурбовану Кліторшу насамоті, Мозгойоб, леть чутно, зло процідив собі під носа: яка ж феноменальна дурепа…


Продовженя: http://taraskazkar.livejournal.com/1875.html
Tags: проба пера, сексистсько-шовіністичне, смердючі договорняки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments